O Miramir

Miramir zrodził się jako idea zmiany.
Ludzie zjednoczeni w sprawie większej niż oni sami mogą zmienić kierunek, w jakim zmierza przyszłość. Chcemy zabrać ludzkość do nowego świata miłości, jedności i dostatku.

Miramir powstał dla

Walczących o prywatność i chcących zmian, aktywistów i adwokatów, joginów i wegan, medytujących i zwolenników świętej geometrii, preppersów i czytelników alternatywnych gazet, witarian i świadomych swego zdrowia, działkowców i miłośników alternatywnych technologii, życzliwych i orędowników pokoju na świecie.

Potrzebujemy zmian

Aby świat i ludzkość prosperowały, musi istnieć otwarta, przejrzysta platforma, gdzie pomysły, wydarzenia oraz ludzie mogą się zetknąć i razem działać na rzecz spełnienia i uzdrowienia nas, a także naszego świata. Stało się jasne, że kłamstwa i chciwość prowadzą nas jedną drogą — drogą destrukcji.


Wierzę w wolny świat, w którym ludzie mają możliwość, by swobodnie myśleć, marzyć, tworzyć, kochać oraz komunikować się bez niczyjego nadzoru i w którym pomysły nie są manipulowane, a źród łem informacji jest prawda.


Dlaczego?

Ponieważ przyszłość potrzebuje niezależnych myślicieli, twórców i ludzi czynu. Przyszłość, w której respektuje się prywatność, istnieje swobodny i niecenzurowany przepływ informacji, a dane nie są nikomu sprzedawane lub oddawane. Wierzę, że ta przyszłość nadeszła. Ten moment, ten nowy Internet jest szansą na utrzymanie naszej prywatności online i wolności, a także stwarza możliwość dzielenia się i kontaktowania w dowolny sposób z dowolną osobą.